shape shape shape shape

Hakkımızda

Online yabancı dil eğitimindeki pozitif tercihiniz.

Yenilikçi felsefemiz ve özgün platformumuz ile katılımcılarımıza benzersiz bir yabancı dil eğitimi sunuyor, Pozitifdil olarak hedeflerine giden yolda tüm imkanlarımızla onları destekliyoruz.

Kalıplardan uzak, ayrıcalıklı bir yabancı dil öğrenimi süreci.

Pozitifdil'de her zaman kalıcı ve keyifli bir yabancı dil öğrenimini amaçlarız. Plaformumuzun sunduğu ayrıcalıklarla katılımcılarımızın nitelikli bir eğitim almasını sağlarız.
Öğrencilerimize dil becerilerini geliştirmeleri, iletişim yeteneklerini artırmaları ve küresel dünyada kendilerine güvenle yer almaları için güçlü bir temel sağlıyoruz.

Pozitifdil'de en önemli amacımız, katılımcılarımızın zengin uygulama ve içeriklere sahip platformumuz eşliğinde verimli bir yabancı dil öğrenim süreci geçirmelerini sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında onların her daim yanında olmaktır.

İngilizce dil becerilerinizi değerlendirmek ve size en iyi eğitim deneyimini sunabilmek adına, özel olarak tasarlanmış olan Seviye Tespit sınavımıza katılabilir, İngilizce becerilerinizi objektif bir şekilde değerlendirerek size uygun eğitime katılabilirsiniz.

İster sınavlar isterse de genel ya da spesifik yabancı dil eğitimi noktasında olsun, tamamıyla katılımcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve materyaller hazırlıyoruz. Sorumluluk bilinciyle birlikte, alışılagelmiş kalıplardan uzak, yenilikçi ve interaktif bir dil eğitimini, hem sıfırdan başlayanlara hem de kendisini geliştirmek isteyenlere diledikleri yerden, istedikleri zaman erişebilecekleri samimi ve eksiksiz bir online ortamda sunuyoruz.

Hakkımızda
Sertifikalı
Eğitmenler
Canlı ve
Kayıttan
Ücretsiz Kaynaklar
Etkileşimli Öğrenme

Deneyimli Eğitmenlerimiz

Hedefinize giden yolda size en iyi rehberliği sunacak alanında uzman eğitmenlerimiz.

Abderraouf Annab

Abderraouf Annab

İngilizce - Arapça - Fransızca Öğretmeni
Rayane Guendouzi

Rayane Guendouzi

İngilizce - Fransızca - Arapça Öğretmeni
Göksel Yalçın

Göksel Yalçın

İngilizce Öğretmeni
Sinem Şen

Sinem Şen

İngilizce Öğretmeni
Burcu Can

Burcu Can

Almanca Öğretmeni

Katılımcı Görüşleri

Başarıya bizlerle ulaşan katılımcılarımızın görüşlerinden platformumuza dair fikir edinin.

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform