shape shape shape shape
Rayane Guendouzi
shape shape

Rayane Guendouzi

İngilizce - Fransızca - Arapça Öğretmeni
Eğitmen Özgeçmişi
Merhaba, benim adım Rayane Guendouzi, 28 yaşındayım. İngilizce öğretmeniyim, Cezayirliyim. Uygulamalı dil bilim ve İngilizce öğretimi alanında yüksek lisans derecem vardır.

Neredeyse 5 yıldır İngilizce öğretiyorum ve bu 5 yıl boyunca, özel, kamu, anaokulu gibi farklı kurum ve sektörlerde öğretmenlik yapmanın yanı sıra ilkokul, ortaokul, lise ve hatta üniversitede 4 yaşından 65 yaşına kadar farklı yaş gruplarına öğretmenlik yapma şansım oldu.

Öğretmeyi gerçekten çok seviyorum çünkü heyecan verici ve eğlenceli. Dil öğretmeyi, kendi becerilerim ve öğrenenlerin becerileri ve yetenekleri hakkında daha fazla şey keşfetmeme izin veren ilginç ama yine de zorlu bir deneyim olarak görüyorum. Öğretme ve öğrenme sürecinin hepsinin birlikte gitmesi gerektiğine inanıyorum çünkü şahsen ben onlara öğretirken aynı zamanda öğrencilerimden de öğrenmeye devam ediyorum, bu da öğrenmenin asla bitmediğini kanıtlıyor.

İngilizcenin yanı sıra 3 dilde daha konuşabilir ve öğretebilirim. Bu diller; ana dilim olan Berberice, Arapça ve Fransızca. Sonunda, şiddetle inandığım şu düşünceyi sizlerle paylaşmak istiyorum: Öğrenmeyi bırakmayın çünkü hayat öğretmeyi bırakmaz.

shape shape

Verdiği Eğitimler

İngilizce B1
Yakında Başlayacak

İngilizce B1

25+ ders
50+ saat
Rayane Guendouzi
Rayane Guendouzi
₺9.284,00
₺6.499,00
%30

Verdiği Webinarlar