İngilizce B1 + İngilizce B1 Konuşma Kuru

Eğitim 2
Kullanım Süresi 6 ay
Eğitim Tarihi 12/09/2023 - 30/01/2024
İngilizce B1 +B1 Konuşma Kuru tamamlandıktan sonra kişi İngilizce anadil konuşucusu ile iletişime geçtiğinde konuşma sırasındaki ifadeleri kavrayarak otantik ve doğaçlama olacak şekilde kazandığı dil farkındalığıyla kendini rahatça ve özgüvenle ifade edebilecektir.
İngilizce B1 + İngilizce B1 Konuşma Kuru
B1 öğrencisi, gelecekle ilgili kişisel ve profesyonel umutlarla hayaller hakkında fikir alışverişi yapabilir. Uzmanlık alanı kapsamındaki bir iş görüşmesini düzenleyebilir ve bir iş görüşmesine katılabilir. Televizyonda genelde ne izlediği ve en beğendiği TV programları hakkında konuşabilir. Aldığı eğitim ve gelecekteki eğitim planları hakkında açıklama yapabilir. En sevdiği müzik ve müzik trendleri ile konuşabilir ve canlı müzik dinlemek için akşam nereye gidileceğini planlayabilir. Nasıl sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürülebileceği ile ilgili konuşabilir ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları ile ilgili fikir verip alabilir.

B2 seviyesi uzmanlık alanı dahilindeki kapsamlı ve teknik konularda dahi iletişim kurabilmeyi sağlayacak bir düzeydedir. Konuşma sırasındaki ifadelerin alt metinleri, esprili anlamları ve yan anlamlarını kavramak için B2 seviyesi yeterli olmaz. Ancak yine de uzmanlık alanlarına ilişkin makale ve köşe yazıları okunabilir, akıcı ve spontane bir konuşma yapılabilir, hatasız bir basit metin yazılabilir. Öğrenci bu seviyede sosyal ve iş kapsamlı konularda ortaya çıkan karmaşık ve tuhaf durumlarla başa çıkabilir. Konuşma v yazma pratiği artırılarak yabancı dil için özgüven aşılanır.

B1 ve B2 seviyeleri öğrencilerin dile maruz bırakıldığı öne çıkan kültürlerin, hayat biçimlerinin, gelenek ve göreneklerin, günlük dilde kullanıldığı biçimde deyimlerin, atasözlerinin, günlük İngilizce'nin derse dahil edildiği seviyelerdir. Bir önceki seviyeler de dahil olmak üzere tüm seviyelerde öğrenilen bilgilerin pekiştirildiği ve sıklıkla kullanıldığı çalışmalarla öğrenci dile tam anlamıyla adapte olur.

Katılamadığımız derslerin daha sonra telafisi olacak mı?

Resmi kurumlarda derdimi dile getirebilir ya da resmi metinleri anlayabilir miyim?

Yurt dışına çıktığımda zorluk yaşar mıyım?

B1 kuruna başlamadan önce öğrencinin bu seviyeye uygun olup olmadığını nasıl test ediyorsunuz?

B1 kurunda dilbilgisi kuralları daha da zorlaştığından bazı konuları tam olarak kavrayamıyorum, bu konuda nasıl destekleyebilirsiniz?

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

%30
₺6.500,00
₺4.550,00
%30
₺6.500,00
₺4.550,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol