shape shape shape shape
Sinem Şen
shape shape

Sinem Şen

İngilizce Öğretmeni
Eğitmen Özgeçmişi
Merhaba! Ben Sinem Şen. 34 yaşındayım ve Türk’üm. 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. İngilizce ve Türkçe konuşabilir ve öğretebilirim.

13 yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Yetişkinlerle çalışma ve küçük yaş grubu öğrencilere eğitim verme konusunda 12 yılı aşkın deneyimim var. Anaokulundan yetişkinlere kadar her yaş grubuna öğretmenlik yaptım. İnanıyorum ki “Yeni bir öğretmen olmaktan, deneyimli ve yetenekli bir öğretmen olmaya geçiş, zamandan daha fazlasını gerektirir. Öğretmenler öğrenmeye devam etmelidirler!”

2012 yılında Oxford'da düzenlenen “The Lake School of English” de yurt dışı İngilizce öğretmenliği için pratik ve yaratıcı bir metodoloji üzerine olan “Yetişkin Sınıfında Yaratıcı Öğretim” konulu hizmet içi eğitime katıldım.2015 yılında “British Study Centre”' Oxford’da CELTA kursumu tamamladım. Ayrıca, 2016 yılında “Drama Yoluyla İngilizce Dil Eğitiminin Geliştirilmesi” konulu hizmet içi eğitim kursuna katıldım. 2018'de küçük yaş grubu öğrencilerine öğretme ilkeleri konusunda “Oxford Öğretmenler Akademisi Kursu” na katıldım. Bunların dışında ESL öğretimiyle ilgili birçok farklı sertifikam bulunmaktadır.

TOEFL Beginner / İsimler

Birçok eğitimci size CodeIgniteri sıfırdan anlatabilir,birçok eğitimci size CodeIgniteri sıfırdan anlatabilir.

shape shape

Verdiği Eğitimler

Pratik İngilizce Pozitifdil
Başladı, Hemen Katıl!

Pratik İngilizce

15+ ders
30+ saat
Sinem Şen
Sinem Şen
₺6.428,00
₺4.499,00
%30

Verdiği Webinarlar