Eğitmen

Sinem Şen

İngilizce Öğretmeni
Verilen Eğitimler:
İngilizce
Özel Ders
Eğitmen

Sinem Şen hakkında

Merhaba! Ben Sinem Şen. 34 yaşındayım ve Türk’üm. 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. İngilizce ve Türkçe konuşabilir ve öğretebilirim.

13 yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Yetişkinlerle çalışma ve küçük yaş grubu öğrencilere eğitim verme konusunda 12 yılı aşkın deneyimim var. Anaokulundan yetişkinlere kadar her yaş grubuna öğretmenlik yaptım. İnanıyorum ki “Yeni bir öğretmen olmaktan, deneyimli ve yetenekli bir öğretmen olmaya geçiş, zamandan daha fazlasını gerektirir. Öğretmenler öğrenmeye devam etmelidirler!”

2012 yılında Oxford'da düzenlenen “The Lake School of English” de yurt dışı İngilizce öğretmenliği için pratik ve yaratıcı bir metodoloji üzerine olan “Yetişkin Sınıfında Yaratıcı Öğretim” konulu hizmet içi eğitime katıldım.2015 yılında “British Study Centre”' Oxford’da CELTA kursumu tamamladım. Ayrıca, 2016 yılında “Drama Yoluyla İngilizce Dil Eğitiminin Geliştirilmesi” konulu hizmet içi eğitim kursuna katıldım. 2018'de küçük yaş grubu öğrencilerine öğretme ilkeleri konusunda “Oxford Öğretmenler Akademisi Kursu” na katıldım. Bunların dışında ESL öğretimiyle ilgili birçok farklı sertifikam bulunmaktadır.

eğitmen istatistikleri

toplam öğrenci 198
kurs sayısı 17
yorumlar 0

verdiği eğitimler


verdiği webinarlar

İhtiyacınıza Uygun Bireysel Özel Ders Alın!
ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

Eğitimler Yakında Başlayacak
₺6.300,00
₺6.300,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol