shape shape shape shape
Göksel Yalçın
shape shape

Göksel Yalçın

İngilizce Öğretmeni
Eğitmen Özgeçmişi
Yıllardır aktif olarak yetişkin ve çocuk gruplarıyla dersler yapmaktayım. Henüz lisans öğrencisiyken bile EMI, ESL,EFL,CPH gibi konularda akademik çalışmalar yapmaktaydım. Kendi uzmanlık alanım olan İngilizce dilinin öğretiminin yanı sıra birçok konuda kurslara ve eğitimlere katılarak burada öğrendiğim bilgileri İngilizce sınıflarına nasıl uyarlayabileceğim üzerinde uzmanlaştım ve derslerimi hep bu şekilde verdim. 

 

Öğrencilerime sadece İngilizceyi değil, aynı zamanda bilim, sanat, felsefe, psikoloji, tarih, biyoloji gibi engin derinlikleri olan konuları da tamamen İngilizce ve keyifli bir şekilde nasıl öğretecebileceğime dair kıymetli meslektaşlarımla EMI (English as Medium Instruction) konusunda çalışmalar yürütmüş bulunmaktayım ve bu çalışmaları sınıflarımda aktif olarak uygulamaktayım. 

 

Henüz çok genç bir yaşta olmama rağmen neredeyse iki yılı aşkın süredir İngilizce öğretmenliğinin yanı sıra eğitim koordinatörlüğü de yapmaktayım. Buralara gelmemde en önemli etken olan araştırma, bilgi toplama ve bu kümülatif yığını aktarma aşkı hiç sönmeden devam etmekte. Pozitif Dil derslerini de aynı tutku ve heyecanla devam ettiriyor olacağız.

shape shape

Verdiği Webinarlar