shape shape shape shape
İspanyolca
09 October 2020
90

İspanyolca A2 için için altyapıya ihtiyaç var mıdır?

Bu çevrim içi kurs için İspanyolca A1 bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, eğitiminiz boyunca tüm öğrenme materyalleri öğretmeniniz tarafından sağlanacaktır. Okulumuz tarafından hazırlanan online öğretim platformu için sadece internet erişimi olan bir bilgisayara ve kulaklığa sahip olmanız yeterlidir.
İspanyolca
09 October 2020
103

İspanyolca A1 için için altyapıya ihtiyaç var mıdır?

Bu çevrim içi kurs için İspanyolca altyapı gerekli değildir. Tüm öğrenme materyalleri öğretmeniniz tarafından sağlanacaktır. Okulumuz tarafından hazırlanan online öğretim platformu için sadece internet erişimi olan bir bilgisayara ve kulaklığa sahip olmanız yeterlidir.
İspanyolca
09 October 2020
100

Bu kurstan sonra İspanyolca konuşabilecek miyim?

Evet. Kursu bitirdiğinizde temel İspanyolcayı anlayabilecek ve konuşabileceksiniz.
İspanyolca
09 October 2020
92

İspanyolca öğrenmek için en uygun yaş nedir?

Diğer dillerde olduğu gibi, İspanyolca öğrenmek için çabanız yaştan çok daha önemlidir. Ancak, mümkün olduğunca erken başlamak her zaman avantajlıdır.
İspanyolca
09 October 2020
102

Türkçe ve İspanyolca birbirinden çok mu farklı?

Hayır. Alfabeler birbirine çok benzerdir ve alfabelerde birbirine benzeyen sesler de vardır. İspanyolca bir Hint-Avrupa dili olduğundan Türkçenin Fransızcadan aldığı kelimelerin çoğu İspanyolcaya da dahil edilmiştir.
İspanyolca
09 October 2020
110

İspanyolca öğrenmek ne kadar sürer?

Dil öğrenmek için 5-6 yıl harcamanıza gerek yok. Özenle çalışır ve programlanırsanız 1-1,5 yıl içinde İspanyolca öğrenmiş olacaksınız ve İspanyolca konuşulan ülkelerde seyahat deneyimi yaşamanın yanı sıra insanlarla iletişim kuracak ve yazı yazabileceksiniz.
İspanyolca
09 October 2020
105

İspanyolca öğrenmek zor mu?

İspanyolca öğrenmenin bazı zor ve kolay kısımları vardır. Türkler için en kolay şey, tüm seslerin Türkçe olduğu gibi yazıldığı şekliyle telaffuz edilebilir olmasıdır. İspanyol dil bilgisi, Türk dilininki kadar esnektir.
İspanyolca
09 October 2020
101

Neden İspanyolca öğrenmem gerekiyor?

İspanyolca, dünya çapında 20'den fazla ülkede resmi dildir. Böylece yurt dışında çalışmak, seyahat etmek veya yaşamak isteyip istemediğinize dair kapılar açacaktır.

Blog

ALES ile ilgili tüm haberleri ve sınava yönelik bilgilendirme yazılarımızı güncel olarak takip edebilirsiniz.
Merak Ettiğiniz Sorular

Online Destek

Eğitimler ve platform hakkında merak ettiklerinizi haftanın 7 günü saat 08.00 / 01.00 arasında bize sorabilirsiniz.
İletişime Geçin