Eğitmen

Sinan Morkoç

Öğretmen
Verilen Eğitimler:
İngilizce
Özel Ders
Eğitmen

Sinan Morkoç hakkında

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden aldığım İngilizce Öğretmenliği Lisansı ile dilbilim ve kültürler arası iletişim konusunda sağlam bir temel sunuyor. Bu, size dil becerileri sunmamı sağlamasının yanında ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimde yönlendirici rol oynamamı sağlıyor.
 
Öğretmenlik kariyerim boyunca farklı arka planlardan ve yeterlilik seviyelerinden öğrenenlerle çalışma ayrıcalığına sahip oldum. Bu çeşitlilik yelpazesi sayesinde, derslerimi bireysel ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlamama olanak sağladı, böylece hedef dildeki ilerlemeniz ve özgüveninizi ortak bir paydadan sağlanmış oluyoruz.
 
Yaklaşımımı farklı kılan, pratik dil kullanımını kültürel anlayışla birleştirmemdir. Dilbilgisi ve kelime hazinesinin ötesinde, bağlam ve gerçek dünya uygulamasının önemini derslerimde vurgularım. Etkileşimli etkinlikler ve ilgi çekici tartışmalar aracılığıyla sadece dilinizi değil, aynı zamanda hedef dil konuşmacılarıyla anlamlı bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi de geliştirmenize yardımcı olacağım.
 
Sınıf dışında, destekleyici bir öğrenme ortamı yaratmaya adamış durumdayım. Sorularınızı, zorluklarınızı ve başarılarınızı önemsiyorum. Birlikte farklı kültürleri keşfedeceğiz, köprüler kuracağız ve kelimelerin ötesine uzanan iletişim becerileri geliştireceğiz.
 
Sizi Pozitifdil Online canlı dil öğrenen topluluğumuza sıcak bir şekilde karşılamaktan mutluluk duyuyorum. Benimle bu keşif ve kültürel araştırma dolu heyecanlı yolculuğa katılın.
 
Saygılarımla,
 
Sinan Morkoç

eğitmen istatistikleri

toplam öğrenci 0
kurs sayısı 0
yorumlar 0

verdiği eğitimler


verdiği webinarlar

İhtiyacınıza Uygun Bireysel Özel Ders Alın!
ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

%30
₺6.500,00
₺4.550,00
%30
₺6.000,00
₺4.200,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol