İngilizce Deyimler ve Atasözleri

İngilizce

açıklama

Herhangi bir yabancı dil üzerindeki bilgi düzeyiniz ve o dile ne kadar hakim olduğunuz konuşurken veya yazışırken kullandığınız deyim ve atasözleri ile kendini göstermektedir. İngilizce Deyimler ve Atasözleri kaynağı da öğrenme sürecinde olduğunuz İngilizce’yi daha da zengin bir sürece dönüştürerek sizin aynı bir native speaker doğallığında konuşmanıza, yazmanıza ve kendinizi ifade etmenize yardımcı olacaktır.

Ücretsiz bir kaynak olan İngilizce Deyimler ve Atasözleri kaynağı, Pozitifdil’in native speaker (ana dili İngilizce olan) eğitmenlerinin titizlikle hazırladığı önemli bir İngilizce çalışma kaynağıdır. İngilizce dil yetkinliğinize katkıda bulunacak bu kaynak, hayatınızın her döneminde kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. İngilizce deyimleri ve atasözleri öğrendikçe, konuşmanız ve yazı diliniz karşınızdaki kişilere daha doğal ve akıcı gelecektir. Bu nedenle İngilizce Deyimler ve Atasözleri kaynağı ile İngilizce konuşulan farklı kültürlerdeki insanlarla iletişiminizi daha samimi ve güçlü hale getirebilirsiniz.

Bu kaynakla birlikte Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Felemenkçe ve uluslararası İngilizce sınavlara özel TOEFL ve IELTS kaynaklarımıza da ücretsiz çalışabilirsiniz.. Ayrıca, bahsi geçen bu yabancı dillere ve İngilizce sınavlara yönelik tecrübeli hocalarımız tarafından verilen online grup eğitimleri veya bireysel özel dersler ile Pozitifildil platformunda iş ve günlük yaşamınıza katkısı olacak yabancı dil eğitimlerine katılabilirsiniz.

İngilizce Deyimler ve Atasözleri
Bireysel Özel Dersler İle Dilediğiniz Gibi Eğitim Alın!

Özel dersinizi oluşturarak kendi ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş eğitimler alın!

ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

%30
₺6.500,00
₺4.550,00
%30
₺6.000,00
₺4.200,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
%30
₺9.000,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol