Fransızca 100 Yaygın İfade

Fransızca

açıklama

Fransızca öğrenmeye yeni başlayanların ve kendilerini geliştirmek isteyenlerin sık sık karşılarına gelebilecek ifadeleri içeren Fransızca 100 Yaygın İfade kaynağı, kişilerin günlük konuşma dili ve iş hayatı içerisinde sıklıkla faydalanabileceği yaygın Fransızca ifadeleri içermektedir.

Bu ücretsiz kaynak Pozitifdil’in native speaker (ana dilini konuşan) öğretmenleri tarafından sizler için oluşturulmuştur. Fransızca 100 Yaygın İfade kaynağını indirerek bir yandan temel konuşma ve yazışmalarda kullanabileceğiniz ifadeleri öğrenirken diğer yandan da Fransızca’yı kavramaya ve adapte olmaya yönelik hızlı pratikler gerçekleştirebilirsiniz.

Pozitifdil, Fransızca dışında İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Felemenkçe ve TOEFL, IELTS gibi uluslararası İngilizce sınavlar için hazırlanmış ücretsiz içerikleriyle birlikte, temelden ileri seviyeye kadar alanında tecrübeli eğitmenlerle dil öğrenmenize olanak sağlayacak online grup ve bireysel özel dersler sunmakta, katılımcılarına eksiksiz bir yabancı dil öğrenme deneyimi yaşatmaktadır.

Fransızca 100 Yaygın İfade
Bireysel Özel Dersler İle Dilediğiniz Gibi Eğitim Alın!

Özel dersinizi oluşturarak kendi ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş eğitimler alın!

ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

Eğitimler Yakında Başlayacak
₺6.300,00
₺6.300,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol