Eğitmen

Sinan Aslan

İngilizce Öğretmeni
Verilen Eğitimler:
İngilizce
Eğitmen

Sinan Aslan hakkında

4 yıldır çocuktan yetişkine bütün yaş gruplarına İngilizce Öğretmenliği yapmaktayım. CPH (Crtitical Period Hypothesis), (Bilingualism at Children), EFL,ESL gibi çeşitli konularda yazdığım akademik makalelerin yanısıra Common European Framework of References’ (Avrupa Ortak Dil Çerçevesi) tarafından düzenlenmiş ve Avrupa modern ve çağdaş eğitimine dahil edilmiş ve Christian Puren tarafından öne sürülmüş olan ‘Action-Oriented Approach’ temalı bölgesel seminerlere bizzat katılım sağladım.

Üniversite öğrencilerine, İngilizce hazırlık ve yetişkin öğrencilere genel İngilizce dersleriyle birlikte özellikle ‘academic writing’ alanında dersler vermeye devam ediyorum.

Mesleki gelişimin, öğrenmenin doğası gereği sürekli devam eden ve hiç bitmeyen bir yolculuk olduğuna inandığım için hala kendimi geliştirmeye önce öğrenmeye sonra ise öğretmeye devam ediyorum. Dolayısıyla, Uçsuz bucaksız bu öğrenme macerasının ortasında aklıma hep Lyndon B. Johnson’ın şu sözleri geliyor:

"Eğitim ve öğrenme bir süreç, bir yolculuktur. Ne kadar çok öğrenirseniz o kadar çok yolu keşfedersiniz. Sınır yoktur, sadece keşfedecek daha çok yol vardır."

eğitmen istatistikleri

toplam öğrenci 34
kurs sayısı 4
yorumlar 0

verdiği eğitimler


verdiği webinarlar

İhtiyacınıza Uygun Bireysel Özel Ders Alın!
ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

Eğitimler Yakında Başlayacak
₺6.300,00
₺6.300,00
₺6.300,00
Eğitimler Yakında Başlayacak

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol