Eğitmen

Natalia Shavk

İngilizce - Rusça Öğretmeni
Verilen Eğitimler:
Rusça
İngilizce
Eğitmen

Natalia Shavk hakkında

Merhaba! Benim adım Natalia. 30 yaşındayım ve Rus’um. Shuya Devlet Üniversitesi, Eğitim Fakültesi İngilizce ve Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. Rusça, İngilizce, Fransızca, Türkçe konuşabiliyorum; ayrıca A2 seviyesinde Felemenkçe sertifikası sahibiyim.

5 yıldan uzun bir süredir, farklı yaş gruplarına (5-50 yaş arası) İngilizce ve Fransızca öğretmenliği yapıyorum. Bunun dışında ana dilim olan Rusçanın da öğretmenliği yapmaktayım. Türkiye’de 10’dan fazla öğrenciye Rusça öğretmenliği yaptım ve onların Rusça konuşabildiğini gördüğüm için çok mutluyum.

Öğretmen olarak kariyerim Rusya’da başladı ve şu anda Türkiye’de devam etmektedir. Bir ESL öğretmeni olarak birçok farklı kurs ve seminere katıldım. Dil öğreniminde her grup ya da birey için karakter ve altyapılarına bağlı olarak farklı bir öğretim tekniği kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Derslerimde, öğrencilerimi geride bırakmamak için farklı teknikler kullanıyorum. Her ders bitiminde konunun anlaşıldığından emin olmak istiyorum.

Hem yabancı dil öğreniminde hem de öğretiminde tecrübeliyim. Rus bir atasözüne göre bir dil sizi istediğiniz her yere götürebilir. Yabancı dili yeni yerler görmek ve farklı şeyler keşfetmek için çok faydalı bir araç olarak görüyorum.

Mesleğimin haricinde seyahat etmeyi seviyorum. Yurt dışı ziyaretlerime bir üniversite öğrencisi iken başladım. 2009 ve 2010 yıllarında Work and Travel programı kapsamında Amerika Birleşik Devletleri’ne gittim. 2012 yılında, üniversiteden mezun olduktan hemen sonra, kültürel değişim programı kapsamında Hollanda’ya ve 2013 yılında da Belçika’ya gittim ve her iki ülkede de birer yıl yaşadım.

Toplamda 10’dan fazla ülkeyi ziyaret ettim ve bunu hayatımdaki en büyük tecrübe kazanımı olarak görüyorum. Farklı kültür ve yaşam stillerini görme şansım oldu ve bu sayede birçok yeni arkadaş edindim.

Bütün dilleri büyüleyici olarak görüyorum ve insanlara dilin gücünü ve nasıl işe yaradığını anlatmayı seviyorum.

eğitmen istatistikleri

toplam öğrenci 25
kurs sayısı 4
yorumlar 0

verdiği eğitimler

İhtiyacınıza Uygun Bireysel Özel Ders Alın!
ÖZEL DERS OLUŞTUR ÖZEL DERS OLUŞTUR

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

₺4.000,00
₺4.000,00
₺5.250,00
₺4.000,00
%50
₺3.000,00
₺1.500,00
%50
₺3.000,00
₺1.500,00
₺5.250,00
₺5.250,00

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol