Eğitim 2
Kullanım Süresi 7 ay
Eğitim Tarihi 05/12/2022 - 09/06/2023
Almanca A1+A2 kuru tamamlandıktan sonra kişi kendini kolaylıkla tanıtabilir ve karşı tarafa diyalog soruları yöneltebilir durumda olacaktır. Aynı zamanda Almanca metinleri okuyup analiz edebilir seviyeye gelecektir.
Almanca A1 + A2 Kuru

Almanca A1 kursu ile hedefimiz günlük ifadelerin aktif olarak kullanımını sağlamaktır. Öğrenci, kendini veya başkasını tanıtabilir; adını, yaşını ve nereli olduğunu, nerede yaşadığını ve telefon numarasını söyleyebilir. Mesleğini ve eğitim derecesini ifade edebilir, hobilerinden ve nelere sahip olduğundan bahsedebilir. Bu eğitimde sık kullanılan cümleleri anlayabilir ve cümle kurabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel sorular sorabilirsiniz.

A1 seviyesindeki metinleri anlayabileceksiniz; basit paragraf ve mektupları yazabileceksiniz. Birçok alıştırma materyali ile eğlenceli Almanca okuma, yazma, konuşma ve dinleme aktiviteleri size sunulacaktır. Ezberlemek yerine daha çok anlayarak ilerlenecek bu kursta, kelimeleri doğru biçimde telaffuz etmeyi, vurgulamayı ve doğru yerde tonlamayı da öğreneceksiniz. Çeşitli yöntemlerle Almanca öğrenmek zevkli bir hal alacaktır.

Almanca A2 seviyesindeki metinleri anlayabileceksiniz; paragraflar ve mektuplar yazabileceksiniz. Birçok alıştırma materyali ile eğlenceli Almanca okuma, yazma, konuşma ve dinleme aktiviteleri size sunulacaktır. Ezberlemek yerine daha çok anlayarak ilerlenecek bu kursta, kelimeleri doğru biçimde telaffuz etmeyi, vurgulamayı ve doğru yerde tonlamayı da öğreneceksiniz. Çeşitli yöntemlerle Almanca öğrenmek zevkli bir hal alacak.

Almanca önemli bir dildir. Avrupa'da en çok konuşulan dil Almancadır. Rekabetçi bir sistemde kariyerinizde bir adım önde olmanız için artı bir puandır. Alman şirketlerinde çalışma imkânı sağlar. Size yurtdışına açılma fırsatı sunar. CV'nizde A2 seviyesinde Almanca bildiğinizi göstermeniz bile işverende sizin hakkınızda pozitif bir etki yaratır. Eğitim hayatınıza, Almanya’da devam etmek istiyorsanız o zaman Almanca öğrenmeniz gerekmektedir. O ülkede okuyup o ülkenin bir parçası olmanız için bu şarttır. Eğer eş durumu ile Almanya'ya gitmek istiyorsanız ve aile birleşim vizesi almak istiyorsanız o zaman Almanca A2 seviyesinde dil sertifikası almalısınız.

  • 1. Almanca A1 - Konu Başlıkları

    Ünite 1: Guten Tag. Mein Name ist... - Ünite 2: Meine Familie - Ünite 3: Essen und Trinken - Ünite 4: Meine Wohnung - Ünite 5: Mein Tag - Ünite 6: Freizeit - Ünite 7: Lernen - ein Leben lang - Ünite 8: Beruf und Arbeit - Ünite 9: Unterwegs - Ünite 10: Gesundheit und Krankheit - Ünite 11: In der Stadt unterwegs - Ünite 12: Kundenservice - Ünite 13: Neune Kleider - Ünite 14: Feste

  • 2. Almanca A2 - Konu Başlıkları

    Ünite 1: Ankommen - Ünite 2: Zu Hause - Ünite 3: Essen und Trinken - Ünite 4: Arbeitswelt - Ünite 5: Sport und Fitness - Ünite 6: Ausbildung und Karriere - Ünite 7: Feste und Geschenke - Ünite 8: Am Wochenende - Ünite 9: Meine Sachen - Ünite 10: Kommunikation - Ünite 11: Unterwegss - Ünite 12: Reisen - Ünite 13: Geld - Ünite 14: Lebensstationen

Almanca'yı zor kılan nedir?

Almanca A1'i bitirince Almanca konuşabilir miyim?

Almanca A1'de kaç konu başlığı göreceğim?

Almanca A1 ile Almanya'da üniversite okuyabilir miyim?

Almanca telaffuzumu nasıl geliştirebilirim?

Türkçe ya da İngilizce bilmenin Almanca öğrenmede bir yararı olur mu?

Almancamı geliştirmek için hangi tarz filmler izlemeliyim?

Almanca'da kaç artikel vardır?

Almanca A2'de kaç kelime öğreneceğim?

Almanca A2'ye, A1 seviyesini öğrenmeden başlayabilir miyim?

Almanca A2'yi bitirince Almanca konuşabilir miyim?

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı inceleyebilirsiniz.

₺3.900,00
₺6.300,00
₺6.300,00
₺6.300,00
₺6.300,00
₺5.000,00
₺4.600,00

Platformumuzu Denediniz mi?

Pozitifdil, tecrübeli eğitmen kadrosu ve özgün içerikleri ile öğrenmek istediğiniz yabancı dile dair her şeyi tek bir interaktif platformda sunar.

Ücretsiz Dene Ücretsiz Kayıt Ol